אאוטסורסינג לפיליפינים בקלות

המדריך השלם

הנה משפט שיוצא לי לשמוע באופן קבוע

תראה, ברק... אין לי כרגע כל כך הרבה עבודה בעסק, ובינתיים אני דווקא מסתדר סביר לבד — אז למה לי לקחת VA?

תראה...

אם אתחיל לדבר על הטעויות והלקחים שצברתי ב- 4 שנים של יזמות, תהיה לנו שיחה ארוכה מאוד. אבל ללא ספק אחד מהחשובים שבלקחים האלו הוא שהמינוף החזק ביותר שלנו בעסק הוא עבודה של אנשים אחרים.

אי אפשר לבנות ארגון מוצלח בלי לבנות צוות מנצח, נקודה.

ובכל זאת, הרבה יזמים נמנעים, כי הם חוששים

כ- 4 אני עוסק ביזמות אינטרנט ואיקומרס, קרוב ל- 3 שנים מנהל עובדים פיליפינים בתחומים שונים בעסק. חלק גדול מהתקופה הזאת אף התגוררתי במנילה שבפיליפינים, שם למדתי להכיר את העם הזה בצורה עמוקה ואינטימית.

את הניסיון הזה זיקקתי בצורה בהירה לתוך המדריך שבפניך, ובו כל מה שאתה צריך על מנת לחפש, למצוא ולגייס עובד פיליפיני וירטואלי לעסק שלך כבר היום.

איך איך מזהים מה העסק צריך, איך בונים הגדרת תפקיד, איפה מחפשים עובד וירטואלי, איך מנסחים מודעה, איזה מטלות מבחן לבנות למועמד, איך הולך הראיון,… 

ועוד המון המון חומר פרקטי, מבוסס על ניסיון אישי ותובנות שצברתי בשנים האחרונות, שתוכל לאמץ כבר עכשיו לעסק שלך, ולחסוך לך המון זמן, אנרגיה וכסף.

בפרט, בספר מוקדש פרק שלם לנושא סיסטם עסקי והעברת אחריות נכונה לעובד פיליפיני. נושאים שבלי לתת להם את תשומת הלב הדרושה, כל העסקה תיכשל. 

ברצינות — בלי סיסטם, אל תצא אפילו לדרך.

לחץ על התמונה להגדלה

אני בטוח שתקבל המון ערך מהספר...

ולכן, אם מכל סיבה התחרטת לאחר שקנית, והתוכן שארזתי עבורך בפנים לא נתן לך את מה שקיווית, צור איתי קשר כאן באתר, בפייסבוק או במייל, ואחזיר לך את כל הכסף חזרהבלי הסברים ושאלות מיותרות.

כמה?

אני רוצה להנגיש את הספר לכמה שיותר יזמים מתחילים ולכן הוא מתומחר ב- 47 שקלים בלבד.

העלות הזאת מקנה לך גישה לכל מהדורה עתידית שתצא לספר, ולכן אני ממליץ להצטרף לרשימת התפוצה שלי על מנת לקבל עדכונים בנושא.

איך ניתן לשלם

פרטים באנגלית עבור החשבונית

Philippines Easy Outsource Book: ₪ 47