סדנת אוטונומציה

Social Media VA

כל מה שצריך לדעת כדי לגייס עוזר וירטואלי שינהל את פעילות הסושיאל מדיה בעסק באופן אוטונומי – פרסום פוסטים בפייסבוק ואינסטגרם, הגדלת עוקבים, פניה לאינפלואנסרים ועוד.

מה נלמד בסדנא

בסדנא תלמדו איך מגייסים בצורה נכונה עוזר וירטואלי עם ניסיון בניהול ערוצי סושיאל מדיה בעסק, ע"מ שיקים וינהל עבורכם את חשבונות המותג, כגון: Pinterest, Instagram, Facebook, LinkedIn, שינהל קשר עם הקהל בערוצים הללו, יקים

מועדים ועלויות

שימו לב! - מועד למחזור ראשון ייקבע בקרוב, ע"מ להצטרף לרשימת המתנה ולקבל הודעה אישית מלא את פרטיך למטה.
לשאלות ניתן לפנות למייל barak@sellerframe.com

במידה ויש לכם העדפות זמנים, סמנו אותן למטה

מה זה בכלל עוזר וירטואלי?

עוזר וירטואלי, או בקיצור VA, הוא עובד אצלכם בעסק שמבצע את העבודה מאיזור העבודה שלו – זה יכול להיות הבית שלו, או Coworking space באיזור המגורים שלו.

הוא לוקח אחריות ומבצע את המשימות המוטלות עליו כמו כל עוזר אחר, בהבדל אחד משמעותי – הוא לא יושב אצלכם במשרד, אלא עובד מהבית שלו ולמעשה נחשב פרילנסר.

לצורת ההעסקה הזאת יש המון יתרונות, ובהם…

הוא לא עובד עם הציוד שלכם אלא עם המחשב האישי שלו, הוא לא יושב על ה- Payroll שלכם ומוציא לכם חשבונית בתום כל חודש מה שמאוד מפשט דיווחי מס, אתם לא צריכים לדאוג לו למקום לעבוד, אתם לא צריכים לדאוג לתנאים סוציאלים כמו נסיעות, חופשות וכו' – הכל מגולם בשכר השעתי.

מה שהופך העסקת VA לגיים צ'יינג'ר אמיתי הוא המאגר האינסופי של מועמדים איכותיים בכל תחום פעילות בעסק, רעבים לעבודה בכל מקום בעולם שיעבדו בעסק שלך כאילו הוא שלהם בשבריר מעלות עובד Payroll טיפוסי.

העסקים המנצחים באונליין מעסיקים חלק משמעותי מהעובדים שלהם בצורה הזאת, ופוסט עידן הקורונה זוהי מגמה שמתחזקת במהירות.

המרצה בסדנא - ברק אלמוג

היי, אם עוד לא יצא לנו להכיר, אני ברק  🙂
יזם איקומרס, בעל סוכנות האוטומציה SellerFrame, כותב בלוג, מרצה ומוביל קהילת יזמים ליצירת עסקים אוטונומים.

אהלן, נעים להכיר 🙂 קוראים לי ברק אלמוג, אני בן 41, מתגורר בצ'אנג מאי, בתאילנד. אני בוגר תואר שני בהנדסת חשמל, והבעלים של סוכנות SellerFrame.

כיום באמצעות הסוכנות אני מסייע לבעלי חנויות eCommerce להגדיל את שורת הרווח, ולהקטין את כמות השעות, באמצעות ארגון הפעילות בעסק בצורה סיסטמטית, גיוס, הכשרה והעברת אחריות בצורה נכונה לעוזרים וירטואלים.