איך בונים 42 דפי מכירה באמצעות עוזר וירטואלי, בלי להשתגע

אחד הסלרים הכי מוכשרים שעובדים איתי, בחור בשם לירן, עבר איתי תהליך קבוצתי במאי 2019, אימץ את השיטה שלנו במהירות שסיחררה אותי, תוך 3 חודשים מיום שהתחלנו היה לו סיסטם שלם מתועד לעסק, ועוזרת וירטואלית שגייס לבד וקיבלה אחריות על כל התהליכים המשמעותיים בעסק – ניהול מלאי, פיפיסי, שירות לקוחות, הנהלת חשבונות ועוד.

בשלב כלשהו בחיי העסק לירן קלט חשבון של מותג חדש לניהול ונדרש לבנות 42 ליסטים ממש מאפס. כדי לא לאבד את השפיות, לירן בנה סיסטם באסנה (תוכנת ניהול המשימות שלנו), והעביר את העבודה לעוזרת. היום הסיסטם הזה משמש את כולנו.


image


מדי פעם אני שומע מסלר שאי אפשר להעביר מטלות מורכבות לעוזר וירטואלי. התרשים למעלה הוא התשובה שלי בכל פעם שאני שומע את השאלה הזאת.

מה שאתם רואים למעלה הוא בורד ("לוח") שבנינו באסנה עם השלבים השונים בבניית ליסט – מחקר מתחרים, מחקר מילות מפתח, קופירייטינג, צילום, גרפיקה (מוסתר), העלאת ליסט (מוסתר), וולידציה (מוסתר), מעקב בימים ובשבועות הראשונים, וכן הלאה.

בצד ימין אפשר לראות איך נראה התיאור של מטלת מחקר מילות מפתח באמצעות הליום 10. למעשה העוזר הוירטואלי עובד לפי המשימות, משלים אותן אחת אחת, כשאנחנו מפקחים מלמעלה על התקדמות התהליך.

בכל שלב אנחנו יכולים להוסיף מטלות, אנחנו יכולים להשתמש בפיצ'ר השיחה ע"מ לתקשר עם העוזר שלנו בכל שלב, יכולים לתקן אותו אם אנחנו רואים ששלב מסויים לא התבצע כמו שצריך, ובסוף הביצוע אנחנו למעשה שולחים את הפרוייקט כולו לארכיון, אך הוא נשאר לנו זמין אם אנחנו צריכים פריט אינפורמציה כלשהו מתישהו.

עוד תהליך שאנחנו מבצעים בדיוק באותה צורה הוא פיתוח מוצר, ולמעשה כל פרוייקט מורכב בעסק עם נקודת התחלה ונקודת סיום מוגדרת אנחנו מבצעים באותה צורה. אם יש עוזר או אין עוזר, אגב, זה לא רלוונטי. מטרת הלוח הזה היא לייצר סדר וקונסיסטנטיות באיכות התוצר הסופי, שהוא הליסט.

מה דעתכם?

איך תהליך כזה מתבצע אצלכם בעסק?

מוזמנים ליצור קשר ולשתף אותי.

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן