טיפ שיכול לחסוך לכם המון כסף על תוכנות אונליין

הקמנו לא מזמן קבוצת פייסבוק חדשה, אני ועוד 2 שותפים, וכדי לאסוף כמה שיותר נתונים על הקהל הרלוונטי חיפשתי תוכנה שתאסוף לי באופן אוטומטי את התשובות שעונים המצטרפים על השאלות בכניסה.

נזכרתי ששמעתי איפשהו על תוכנה בשם GroupFunnels והלכתי לבדוק אותה. על פי דף המכירה של התוכנה נראה שהיא עושה מה שאני צריך (פונקציונליות די בסיסית), והבעיה היחידה היתה המחיר. המפתחים רצו 299$ על תשלום חד פעמי (רישיון לכל החיים), ולא היתה שום אופציה להתנסות בתשלום חודשי.

 

image

 

עכשיו, מי שמשתמש בתוכנות ברשת לניהול אספקטים שונים בעסק ובחיים שלו יודע שתוכנות בד"כ צריך לקחת לנסיעת מבחן ולבדוק שהתוכנה אכן נותנת תוצאות בפועל. כמובן שלא התכוונתי לשלם 299$ בשביל נסיעת מבחן, גם אם מובטח החזר כספי. ועדיין הייתי צריך פתרון.

בסיטואציה הזאת עשיתי מה שאני בד"כ עושה כשאני צריך תוכנות במחיר מוזל, והלכתי לחפש באפסומו, שהוא מעין מרקטפלייס לתוכנות שרוצות לפרוץ לשוק בנישות צפופות ומחפשות דרך להגיע לקהל משתמשים משלמים בקלות, ולעשות קצת כסף בדרך.

אז רשמתי בשורת החיפוש Group Questions, והנה המסך שעלה.

 

image

 

לאחר קריאה קצרה של ביקורות, בחרתי בתוכנה האמצעית למעלה (מסומן בריבוע אדום)

Group Collector

 

אותה פונקציונליות בדיוק, וחסכתי לי 230$. בנוסף, על כל רכישה באפסומו יש 60 יום החזר כספי אוטומטי, כך שאם אתם לא מרוצים מהרכישה אתם מוגנים.

אגב, גם את התוכנה הזאת – Sendfox – שאני משתמש בה ע"מ לשלוח לכם מיילים כבר קרוב לחודשיים רכשתי במבצע באפסומו, ב- 49$ לכל החיים

Sendfox.com

המלצה שלי – בדקו את החיובים החודשיים שלכם, ובצעו חיפוש באפסומו על כל תוכנה שמחייבת אתכם באופן קבוע. לחלק גדול מהם יש אלטרנטיבות חינמיות שבתשלום אחד זעום של כמה עשרות דולרים יפתור אתכם מחיוב חודשי כואב.

 

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן