תוכנת וויקי חינמית ועוצמתית

תכירו את קונפלואנס Confluence.com.

 

image

 

קונפלואנס היא התוכנה שבחרנו לעבוד איתה כדי לבנות Company Wiki לעסק. קודם כל אזכיר לכם ש- Company Wiki הוא מעין אתר שבו אנחנו מרכזים את כל האינפורמציה החשובה בעסק – כל התהליכים שמתבצעים באופן שוטף, קונטקטים, אתרים חשובים, ולמעשה כל פריט אינפורמציה אחר שאתם או העובדים שלכם צריכים לגשת אליו באופן קבוע.

אם אתם צריכים תזכורת נוספת, תפתחו את אחד הטיפים הקודמים שלי, כתבתי בהרחבה על הנושא. בנוסף, אני מזמין אתכם להירשם לקורס החינמי אאוטסורסינג לפיליפינים בקלות – קראש קורס שם אני מסביר על הנושא בהרחבה.

לפני קונפלואנס עבדנו עם Google Sites, ולמרות שהשירות החינמי ענה על הצורך, הוא גם היה מאוד מסורבל, מלא באגים ושגיאות, ופשוט לא נעים לעבודה.

קונפלואנס החינמית מאפשרת לבנות אוסף של ספייס ("מרחבים") שיכולים להתאים לעסקים שונים או מחלקות אצלכם בעסק, ובהם אתם יכולים לרכז את התהליכים בממשק עבודה פשוט אבל עוצמתי. ניתן לשלב אלמנטים, גליונות אקסל, סרטוני וידאו, תמונות, ועוד כלמיני, אבל אנחנו אוהבים לשמור על זה טקסטואלי, קצר, וברור ככל שניתן.

בתמונה למעלה ניתן לראות תהליך מענה להודעות לקוח באחד הדפים בוויקי שבנינו עבור חנות באמזון.

 

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן