למה אתם חייבים בעסק Company Wiki

בפוסט הזה אני הולך לעשות משהו שלא עשיתי בשום מקום אחר – אני הולך לפתוח לכם גישה בחינם לגמרי לוויקי שירות לקוחות, שעד היום היה סגור רק לרוכשי התוכניות בתשלום שלי.

קודם כל, מה זה Company Wiki?

אם עד היום לא נתקלתם במושג, אז תנו לי לספר לכם שמדובר ככל הנראה באלמנט הכי חשוב בסיסטם של העסק שלכם.

ה- Company Wiki הוא מעין אתר אינטרנט בו מרוכזת כל האינפורמציה החשובה של העסק שלכם – פרטי אנשי קשר, אתרים חשובים, פרטי חשבונות שאתם צריכים לשליפה מהירה, טמפלייטים שונים, והכי חשוב התהליכים שאתם והעובדים שלכם משתמשים בהם באופן קבוע.

לדוגמא, אם אתם מעסיקים עוזר לשירות לקוחות, תרצו שיענה ללקוחות שלכם בדיוק באותה צורה כל פעם. מהסיבה הזאת תרצו ליצור עבורו תהליך כתוב שיתאר את הצעדים שהוא צריך לעשות כל פעם שהוא עונה על הודעת לקוח. ולא רק את התהליכים תרכזו עבורו, אלא גם טמפלייטים שונים להודעות לקוח שונות שהוא צפוי להיתקל בהם.

אין שום אלמנט בעסק שעשה עבורי שינוי כל כך משמעותי כמו המעבר לעבודה עם Company Wiki ותהליכים מתועדים.

לחיצה על הכפתור למטה תעביר אתכם ל Company Wiki לשירות לקוחות באמזון, עם כל התהליכים והטמפלייטים שבניתי בעבר עבור רוכשי קורס אוטונומצית שירות לקוחות. האתר בנוי על תשתית של Google Sites, שכיום היא קצת מיושנת ומסורבלת.

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן