איך מושכים A Players לעבוד איתכם

יוצא לי לדבר מדי פעם על סוגי העובדים שאתם יכולים לגייס.

  • סוג א' = A Players
  • סוג ב' = B Players
  • סוג ג' = C Players
  • סוג ד' = D Players

את סוג ד' אני בכלל לא מזכיר, ומבחינתי ה- 2 האחרונים לא ראויים להילקח בחשבון. אנחנו מסננים על הסף את סוג ג' וסוג ד', ולא נותנים להם הזדמנות. סוג ב' בד"כ צף בתהליך גיוס, ולפעמים תוך כדי עבודה. רצוי לזהות את זה מוקדם, ולהיפטר גם ממנו.

אז כדי למשוך עובדים סוג א' לעבוד אצלכם, אתם צריכים קודם כל ליצור סביבת עבודה ותרבות שמושכת עובדים סוג א', וזה אומר:

  1. אתם צריכים לשלם שכר אטרקטיבי: כשמדובר בעובדים פיליפינים כלליים אני ממליץ לעולם לא לרדת מ- 3$, והעובדים הטובים בד"כ ישתכרו למעלה מזה.
  2. אתם צריכים ליצור סביבת עבודה מתאימה לסוג א': שזה אומר מקום בו הם יכולים לדבר בפתיחות, סביבה שמעודדת ביקורת, שמכבדת כל אדם, בין אם זה עובדים, לקוחות, ספקים, שותפים וכו'.
  3. אתם חייבים לזהות ולעודד מצויינות: אם עובד מפגין ביצועים גבוהים, תתנו בונוסים, תעלו לו משכורת, ונסו תמיד להצמיד את התגמולים האלו להתנהגויות ספציפיות שאתם רוצים לעודד ולפתח.
  4. חברו את העובדים לחזון שלכם: עובדים סוג א' רוצים להיות חלק ממשהו גדול מהם, ומעוניינים קודם כל בצמיחה ובבנייה של משהו משמעותי

כדי לזהות את העובדים האלה עוד בשלב המועמדות אתם צריכים תהליך גיוס מסודר. אם אתם רוצים ללמוד איך נראה תהליך גיוס אצלנו בעסק, אני ממליץ לכם לצפות בלייב בנושא שעליתי אליו עם וובה אבן, שמחזיק אגב צ'אנל עמוס בתוכן בעל ערך לסלרים באמזון, ואני ממליץ בחום לכל סלר לעשות סבסקרייב ולעקוב אחריו.

צירפתי את הסרטון כאן למטה. תהנו!

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן