איך בונים רשימת תפוצה בלי לפשוט את הרגל

אז על Sendfox.com, הכלי שאני משתמש בו לדוור טיפים יומיים לפרוייקט אוטונומציה שמעתי לראשונה אצל טוליק מהחשדניסטים, ורכשתי ב- Appsumo בלינק הבא בעלות חד פעמית של 49$, שמאפשרת לי לשלוח מספר לא מוגבל של מיילים ל- 7000 נרשמים.

Sendfox היא מבחינתי פריצת דרך.

במשך תקופה ארוכה הייתי לקוח של אקטיבקמפיין ולמרות העלות הגבוהה והפיצ'רים המרשימים, כמעט לא שלחתי מיילים לרשימה, פשוט כי הממשק מורכב מדי, יותר מדי קליקים ומסכים עד שמגיעים למסך שליחה, ובניית רצף מורכבת, וכל התענוג הזה תמורת כ- 600$ לשנה, עבור עד 1000 נרשמים.

למה אני אוהב את Sendfox?

קודם כל, כי ממשק כתיבת מייל נראה בדיוק ככה, כאילו אתה כותב מייל, ומניסיון אלו המיילים שמקבלים הכי הרבה אינגייג'מנט. מיילים שנראים ומרגישים אנושיים, בניגוד למסחריים.

תציצו למטה, ככה זה נראה.

image

 

בנוסף, בניית אוטומציה היא פשוטה עד כדי גיחוך, וכל המדדים החשובים יושבים מול העיניים בצורה מהירה. קל לראות איזה מיילים נפתחים, איפה מקליקים, וכן הלאה.

 

image

 

הפיצ'ר הכי חזק מבחינתי הוא פיצ'ר השיתוף שבתחתית כל מייל, שהוא דוגמא מעולה לגיימיפיקציה ועם עבודה נכונה מה שזה אומר הוא שהקוראים שלכם יבנו לכם את רשימת התפוצה בלי שתצטרכו לפרסם בעצמכם או לשכנע אף אחד אחר להירשם.

בין אם אתם סלרים באמזון, או בעלי עסק מכל סוג אחר, אני ממליץ לכם בחום להירשם לשירות, ולבנות רשימה שנותנת ערך באופן קבוע לקהל שלכם. בעקבות ההצלחה של הרשימה הזאת אני מתכוון לצאת לניסוי בקרוב עם הלקוחות האמזונים שלי, ולבנות יחד איתם רשימות להשקה אצלהם בנישות – מי יעשה חיפוש ויצירת תוכן? העוזרים הוירטואלים שלהם כמובן.

את הדיל אתם יכולים לרכוש כאן ישירות ב- Appsumo, שקניתי מהם אינספור תוכנות לכלמיני צרכים בעסק בעבר.

אני ממליץ לכם לרכוש את התוכנית ב- 49$ (הנמוכה ביותר). התוכנית הבסיסית נותנת לכם 5000 עוקבים, שזה המון. בנוסף, אחרי שתירשמו לתוכנה ניתן להרחיב אותה בקלות בעוד 2000 אם מבצעים כמה פעולות פשוטות. אם תגיעו ל- 7000 עוקבים ותצטרכו עוד, תוכלו לקנות עוד קודים ב- 49$ בהמשך.

דבר אחרון, אחרי שנרשמתם תשדרגו לשרת פרימיום ב- 10$ בחודש, כדי שהמיילים שלכם לא יגיעו לספאם. עלות זניחה תמורת האימפקט שהרשימה הזאת תעשה על העסק שלכם.

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן