חדר אוטונומציה: מפגשים פתוחים בלייב בנושאי סיסטם ואאוטסורסינג

כשהקמתי את פרוייקט אוטונומציה המטרה הראשונה שלי היתה לחשוף כמה שיותר יזמים לעולם האוטונומציה. לתת הרבה ובחינם זאת האסטרטגיה הכי טובה שאני מכיר לבנות את העסק במהירות, ואני אגב ממליץ לכם לאמץ אותה בעסק שלכם, לא משנה באיזה תחום אתם – איקומרס, מתן שירותים, פיתוח תוכנות, ייעוץ, או כל דבר אחר.

המטרה השניה שלי היתה לחזק את הקשר עם הקהל.

היום אחרי כמות נכבדה של טיפים ולא מעט פרסומים תומכים בפייסבוק, אני מרגיש שהרשימה משיגה את המטרות האלו.

אבל, יש מדיום נוסף שאולי אתם לא מודעים אליו, שמשיג את 2 המטרות האלה – העברת ידע ובונדינג – בצורה הרבה יותר חזקה, והוא נקרא חדר אוטונומציה.

חדר אוטונומציה הוא השם שנתתי לסדרת מפגשים חינמים בנושאי סיסטמיזציה של עסקים אונליין, מיפוי תהליכים, בניית תשתית, גיוס עובדים והעברת אחריות נכונה, שמתקיימים בד"כ בזום, בפורמט של שיחה דו כיוונית, וכמעט תמיד עם מצגת או הדגמת חיה של קונספטים שאני עובד עליהם עם לקוחות.

במפגשים האלה אני חושף בד"כ את מאחורי הקלעים של המנגנונים בצורה שאי אפשר לחשוף בשום מקום אחר, למעט אולי הקבוצות הסגורות של רוכשי התוכניות שלי.

כשמתקיים מפגש אני מודיע עליו קודם כל בקבוצת הווצאפ השקטה.

image

 

אם מעניין אתכם לדעת כשמתקיים מפגש הבא, אני מזמין אתכם להצטרף לקבוצה. הקבוצה נעולה להודעות, לפני כל מפגש יש לרוב הודעת אינפו אחת, הודעת תזכורת ביום המפגש, והודעת "קול קורא" להיכנס לחדר.

בקבוצה אין פרסומים לשירותים/סדנאות/קורסים מכל סוג.

מזמין את כולכם, אשמח לפגוש אתכם בלייב במפגש הבא.

לינק הצטרפות – http://barakalmog.com/autonomation-room

מעבר לזה, יש נושא ספציפי שתרצו לשמוע/לראות/ללמוד יחד איתי בלייב? ספרו לי במייל חוזר, ואולי נקיים מפגש עליו

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן