מכירים את חשוב והתעשר של נפוליאון היל?

כשהתחלתי את הדרך היזמית שלי ב- 25 לספטמבר 2015, מהנדס אלגוריתמים בן 35 שנחת בארץ אחרי מסע משנה חיים של שנה בדרום אמריקה, ידעתי שאני רוצה לעשות כסף אונליין. רציתי החופש לחיות בכל מקום בעולם, בלי להצטרך לדאוג לפרנסה, כמו כל מי שקורא את המיילים האלה, אני מניח.

אז היו לי פערי ידע שהייתי מודע אליהם – לא היה לי מושג מה למכור, איך למכור, איפה, למי, לא ידעתי כלום על פסיכולוגיה של קהל, לא ידעתי כלום על שיווק, בוודאי שלא ידעתי כלום על סיסטמיזציה של תהליכים אופרטיבים, ועובדים פיליפינים היו מבחינתי אלה שעבדו בניקיון במלונות באילת, העיר שגדלתי בה.

אבל, היו לי פערי ידע משמעותיים שלא הייתי מודע אליהם, והראשון והמשמעותי ביותר בהם הוא כמה קריטי הוא מיינדסט חזק ליזם. צורת החשיבה שלנו היא הפקטור הראשון והמשמעותי ביותר להצלחה.

אני יכול לכתוב על הנושא הזה בלי סוף, יש לו כל כך הרבה אספקטים ונגזרות: חזון, רצון ברזל, משמעת עצמית, הרגלים טובים, שליטה ברגשות – אבל בטיפ היום אני רוצה לקחת אתכם לבסיס.

בספר Think & Grow Rich המפורסם, המחבר נפוליאון היל מפרק ומגדיר איך צריך בנאדם לחשוב על מנת להשיג כל מה שירצה.

 

image

 

 

ככה"נ הציטוט המפורסם ביותר המיוחס לו הוא –

Whatever Your Mind Can Conceive and Believe, It Can Achieve

עכשיו, על הספר אני בטוח ששמעתם, ואם עדיין לא אני מציע לכם לקנות אותו בלינק כאן. אני קניתי גם את גרסת האודיו, ומאזין לה בחד"כ.

אבל, מה שאני באמת רוצה לתת לכם הוא סדרת הרצאות מעולה, חינמית ביוטיוב, שמבוססת במידה רבה על הספר, שעשתה לי המון סדר בראש בנושא החשוב הזה של מיינדסט להצלחה.

הסדרה היא סדרת ההרצאות הבאה של Kevin Trudeau שכבר המלצתי עליה באחד הטיפים האחרים.

הסדרה נקראת – Your wish is your command.

 

image

 

על הסדרה המעולה הזאת שמעתי לראשונה מאחד הלקוחות שלי שהוא גם חבר טוב, יזם אמזון מחונן, בעל חנות מצליחה בצורה יוצאת דופן. הוא שיתף את הקישור לסדרה בלייב שהתארח בו בקבוצת נוודים דיגיטלים, ולמרות השם והחזות הקצת סקאמית (תראו את התמונה למעלה), נתתי צ'אנס ולא הצטערתי.

בסדרה של 13 הרצאות, שמתחילה קצת לאט (רק בהרצאה 4 או 5 מתחילים ליפול האסימונים הראשונים), קווין מפרק את יסודות המחשבה הדרושים לכם על מנת לפתח מיינדסט להצלחה, ואלו הם:

  • Who do you listen to?
  • Teachability Index
  • Training/Balance Scale
  • Four levels of learning
  • Master the first 4 basics

לא אכנס לעומק של כל אחד מהם, המיילים האלו נועדו להיות קצרים, אבל למי מכם שמתחבר לפודקאסטים וחומרים להאזנה, אני ממליץ בחום לתת צ'אנס לסדרת ההרצאות הזאת. אני האזנתי לה פעמיים, כיוון שבפעם הראשונה לקח לי זמן להבין לאיזה כיוון הוא לוקח את זה. בפעם השניה הכל התיישב הרבה יותר טוב. מניח שאאזין גם פעם שלישית.

חושב שהבנה אמיתית של מה זה אומר, ועבודה בהתאם, היא המפתח הראשון להצלחה בעסקים אונליין ובכלל.

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן