וויקי ותוכנת ניהול משימות בפלטפורמה אחת חינמית

המשימה שלקחנו על עצמנו ב- SellerFrame היא לסייע לעסקים אונליין לצמוח באמצעות סיסטמיזציה של מנגנונים ואאוטסורסינג לכוח אדם איכותי, לרוב במדינות עולם שלישי בזול.

כדי לבנות עסק אוטונומי דרושים לנו כל המרכיבים הבאים – מודל עסקי, תשתית תפעולית, וצוות איכותי.

כשאני מדבר על תשתית תפעולית, אני מתייחס לאוסף התוכנות שמשמשות אותנו בתפעול תקין של המכונה שבנינו. בהקשר הזה כבר דיברנו על וויקי, והזכרנו תוכנת ניהול משימות. מעבר ל- 2 המרכיבים האלו קיימים לנו עוד מרכיבים כגון – תוכנות תקשורת, אחסון קבצים בענן, תוכנות פיקוח על ביצועי הצוות, ועוד.

בטיפ הזה אני רוצה להכיר לכם תוכנה פשוטה, חינמית אבל עוצמתית, שמשלבת גם וויקי וגם ניהול משימות, ותעשה לכם את החיים מאוד פשוטים אם אתם רק מתחילים בסיסטמיזציה של העסק שלכם. מהסיבה הזאת בדיוק אנחנו משתמשים בה לצרכים שונים אצלנו, ולחלק מהפרוייקטים ללקוחות שלנו.

תכירו את ClickUp

בצילומי מסך למטה תוכלו לראות איך בנינו סיסטם ניהול סושיאל מדיה פשוט (3 תהליכים), לתוך וויקי שהוא חלק מקליקאפ, וניהול משימות שנמצא בתוכנה בדיוק באותו מקום.

image

image

על התוכנה ניתן להשתלט בקלות, תוכלו לצפות בשלושת ההדגמות הקצרות (ראו בתמונה למטה), ולהבין צ'יק צ'אק איך להשתמש בה. להוסיף את התהליכים שלכם, ולצאת לניסוי כלים עם העוזרים שלכם.

image

 

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה.

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן