יש דבר כזה פיליפיני לעסק דובר עברית?

אחד הלקוחות שלי, יזם סופר מוכשר, שום קשר לאמזון, עסק דובר עברית… מגייס לידים למכוני השתלת שיער בטורקיה. ראיתי את העסק מאחורי הקלעים, ורוצה להגיד לכם שהמודל יפייפה, ובהתאם לכך גם ידיים מלאות עבודה, רק מה… בעיה קטנה. הלקוחות בעסק הם ישראלים, חלק מהעסק מתנהל בעברית.

זה לא עצר את אלון.

אחרי הכשרה זריזה רץ לגייס עוזרת וירטואלית פיליפינית, מיפה תהליכים, בנה סיסטם, אימן ושילב את הבחורה בעסק, והנה כמה חודשים אחרי היא קולטת עברית.

הודעה שאלון פרסם בקבוצה הסגורה אצלנו.

image

למי שלא מבין, הבחורה היא חלק מקבוצת ווצאפ בעברית, היא קראה הודעה בעברית, רצה לתרגם אותה בגוגל טרנסלייט, לקחה אחריות על הטיפול, וחסכה לאלון את הצורך לעשות את זה.

אז קודם כל, גם אני למדתי משהו חדש מהסיטואציה הזאת, והיום כששואלים אותי אם פיליפיני יכול להשתלב בעסק דובר עברית התשובה שלי כבר לא לא, אלא תלוי.

אם אתם סקרנים לבדוק אם זה יעבוד גם לעסק שלכם, מזכיר לכם שיצרתי הכשרה חינמית בנושא, ואני מכיר לפחות 2 יזמים שעברו אותה וגייסו עוזר בצורה עצמאית עם הידע שרכשו.

לינק – https://barakalmog.com/free-workshop

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן