איך מנהלים סיסטם שלם רק באמצעות איירטייבל?

הנה טיפ מגניב שאם אתם מתכוונים לקחת עוזר לתחום ספציפי אחד, יכול לעשות לכם את החיים מאוד מאוד קלים. איך למעשה מנהלים מנגנון שלם אך ורק באמצעות איירטייבל.

אז אם אתם זוכרים, בטיפ האחרון הראתי לכם איך אנחנו משתמשים באיירטייבל לנהל חשבונות אינסטגרם של לקוחות. אחת מהבעיות שנתקלתי בהן היתה שהעוזרים לא זכרו לבצע את כל המשימות שהטלתי עליהם, וכיון שהם שייכים למעשה למעסיק אחר, לא רציתי להכניס אותם לתוכנת ניהול המשימות שלי, שהיא אסנה.

כדי לפתור את הבעיה ביקשתי מהם לפתוח טאב חדש בבייס שלהם, ולקרוא לו Accountability.

 

image

 

בטאב הזה ביקשתי מהם למלא את המשימות שלהם 8 שבועות קדימה, ולעשות וי על משימה כל פעם שהיא בוצעה. הסטטוס משתנה אוטמטית באמצעות קוד קטן שאני מצרף לכם כאן למטה, למקרה שתרצו לממש אצלכם משהו דומה.

IF({Done?} = 1, "✅ Done ✅",IF(IS_BEFORE({Due Date}, TODAY()), "⏰ OVERDUE ⏰","🏃 In-progress 🏃"))

בשלב הבא צילמתי סרטון קצר וביקשתי מכל העוזרים שאנחנו מנהלים לממש אצלם את אותו טאב, אני למעשה מימשתי רק את הראשון, ולאחר שהעבודה בוצעה הודעתי להם שאני מתכוון לפקח ולהקפיד שהמשימות מתבצעות. נפתרה הבעיה.

עוד משהו נחמד באיירטייבל הוא שכל בסיס נתונים אפשר להציג בצורות שונות, אז את התמונה למעלה אפשר להציג לדוגמא גם כ- Calendar.

 

image

 

אין סוף לאפשרויות, ולמעשה רק הדמיון שלכם מגביל אתכם במה אפשר לעשות איתה. אני כרגע בתהליך העברת כל הניהול הפיננסי שלי לטבלאות, ומניח שעוד תשמעו על זה באחד הטיפים הבאים.

לפתיחת חשבון איירטייבל חינמי

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן