איך אנחנו משתמשים בעוזרים פיליפינים לבנות לנו את הסיסטם

ירדתי לא מזמן ממאסטרמיינד סושיאל מדיה עם העוזרים הפיליפינים הכי חזקים שלנו. זאת קבוצה של עוזרים שעובדים בעסקים של הלקוחות שלנו שבררנו בקפידה, ואנחנו עובדים איתם על פיתוח פעילות סושיאל מדיה בחשבונות אמזון שלהם של החבר'ה.

 

image

 

אני לא מומחה בניהול פעילות סושיאל מדיה (עדיין)… אבל אנחנו בדרך לשם  😎

איך בונים מומחיות בתחום חדש במהירות?… 

ככה:

צעד 1 – מגדירים את המטרה

אנחנו למשל רוצים להגדיל את מספר ה- Followers בחשבונות ה- IG של הסלרים שלנו, על מנת שבהמשך, בקרוב, נוכל למנף את הקהל הזה להשקות, קידומים, ביקורות, ודחיפה של המוצרים שלנו באמזון.

צעד 2 – מציעים אסטרטגיה התחלתית

אני מדבר כמובן על הסיסטם שלנו – איזה תהליכים מתבצעים, מתי, באיזה סדר, באיזה תוכנות אנחנו משתמשים, איך מדווחים, למי ומתי.

אנחנו בחרנו לנהל את כל הפעילות מ- א' ועד ת' עם איירטייבל, שהיא רשמית ההתאהבות הנואשת החדשה שלי, וקשה לי לראות אותה מאבדת את התואר. התוכנה הזאת היא גן עדן לאנשי סיסטם ואוטומציה.

צעד 3 – קובעים פורמט דיווח אחיד

אני הנחתי את החבר'ה לדווח כל שבוע מס' עוקבים אבסולוטי, וכמה עוקבים חדשים התווספו. זה מספיק להתחלה. בהמשך נצלול פנימה ונוסיף עוד מדדים.

צעד 4 – מעבירים את הסיסטם לעוזרים ושולחים אותם לצאת לדרך

לא נכנסים איתם יותר מדי לפרטים, נותנים להם את המטרה הסופית, נותנים להם לקרוא את התהליכים, שולחים אותם למשאבים ברשת, ומאחלים להם דרך צלחה.

צעד 5 – נשענים אחורה ומחכים לראות מה יקרה

אנחנו יוצאים מנקודת התחלה משותפת, אבל כל אחד מהחבר'ה האלה כשהוא נכנס או נכנסת למשמרת, הם זוכרים דברים קצת אחרת. הם יעשו קצת אחרת. חשבון הסלר שלהם הוא טיפה שונה, שיטת העבודה שלהם קצת שונה, חלק יצירתיים, חלק יותר אנליטים. חלק אוהבים לחפור ברשת, חלק מתייעצים עם קולגות.

צעד 6 – קובעים נקודת מפגש נוספת, להחליף רשמים

למפגש הבא הם יגיעו מסונכרנים יותר, עם קצת יותר ניסיון, עם התובנות שצברו בדרך, הטקטיקות שלמדו, הכישלונות שאספו, ואת כל זה ישתפו אחד עם השני, וכמובן איתי.

****

ב- 18 חודשים האחרונים עשיתי לא מעט נסיונות של הרכבת ופירוק מאסטרמיינדים מסוגים שונים. רובם כשלו אבל אלו שהצליחו היו גיים צ'יינג'ר בשבילי. מודה בלי להתבייש ש- 90% ממה שלמדתי בתקופה הזאת הגיע אליי בזכות קשרים עם יזמים בקבוצות השונות שהרכבתי.

מאסטרמיינד טוב כולל 3 מרכיבים – מטרה, אסטרטגיה, ואנשים מעולים. אם אתם מארגנים את המאסטרמיינד, אתם האחראים לוודא ששלושת המרכיבים יהיו, ויהיו ברורים לכולם. אחרת הוא יתפורר.

אם הכל קיים והמשתתפים מאמינים בחזון ובהובלה שלכם, הרווחתם קבוצה נלהבת של אנשים שנכנסים איתכם מתחת לאלונקה ומפתחים את הסיסטמים שדרושים לכם.

זאת הפעם הראשונה שאני בונה מאסטרמיינד שכולו עובדים פיליפינים, ואני רוצה להגיד לכם שההתלהבות, המוטיבציה והאנרגיות החיוביות שהם מביאים איתם זה סיפוק שקשה למצוא במקומות אחרים.

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן