עובדים עם לקוחות? משתף איתכם וורקשופ ששינה את עולמי

בדן קנדי נתקלתי לראשונה לפני כ- 4 שנים כשרק התחלתי לעבוד צמוד עם לקוחות. בתקופה ההיא מכרתי קורסים וייעוצים, וידעתי שבריר שאני יודע על עבודה עם קהל, פסיכולוגיה של אנשים, על הדברים שבאמת מזיזים כסף ממקום למקום, על הסיבות שאנשים באמת קונים, על מה דרוש כדי להחזיק לקוח אצלך לאורך שנים, ולשמור עליו מרוצה.

רמז: מה שחשבתי בזמנו שגורם לאנשים לקנות ממך ולהישאר לקוחות היה רחוק מאוד מהסיבות האמיתיות, ומהדברים שצריך לדעת ולהקפיד עליהם

בתקופה ההיא גרתי במנילה שבפיליפינים, ונאבקתי להבין את העולם העסקי שאיים להטביע אותי, ועל מנת לעזור לי שיתף איתי חבר וורקשופ מוקלט שהעביר דן קנדי, מרקטר מחונן, מחלוצי ה- Direct Response Marketing, אדם שהוא כל דבר חוץ מפוליטיקלי קורקט, והמחבר שמאחורי סדרת הספרים No BS Marketing.

בסדרת הרצאות מרתקת מול קהל חי קנדי פורש את הגישה שלו לעבודה עם לקוחות, איך להכניס יותר כסף לעסק, תמורת בדיוק אותם מוצרים ושירותים, איך להפוך את העבודה והחיים שלכם מול הלקוחות להרבה יותר קלים, איך לשמור אותם מרוצים בלי להשתעבד אליהם, ועוד הרבה מעבר.

אותי הסדרה הזאת שבתה מהרגע הראשון ופשוט עשתה לי מהפך מחשבתי. מדובר ב- 14 הרצאות שהאזנתי להן פעמיים, והיום אני מאזין בפעם השלישית. בכל פעם הקונטקסט הוא קצת שונה, ואני לומד וסופג דברים חדשים.

ממליץ בחום, במיוחד אם אתם מאמנים, קואצ'רים, בעלי סוכנויות, בעלי תוכניות ליווי, הכשרה, וכל סוג עסק אחר שעובד צמוד עם לקוחות. ולמעשה, ממליץ בחום גם אם אתם לא כלום ממה שציינתי.

להורדה אתם מוזמנים ללחוץ כאן

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן