רשימת דרישות הסף שלי מ- VAs שאני מגייס

כשניגש אליי לקוח לבקש סיוע במציאת VA לעסק, די נפוץ שהוא מביא איתו רשימת דרישות, כמו לדוגמא – ניסיון בעיצוב גרפי, מומחה אקסל, ניסיון בקמפיינים ממומנים, וכו'.

בתחקור קצת יותר מעמיק מסתבר הרבה פעמים שהוא לא מתכוון להעסיק את העוזר במשימות שמורכבות, שאת המטלות המיועדות אפשר להעביר באמצעות תהליך מתועד, ורשימת הדרישות היא "על הדרך" ולא חובה.

הסיטואציה הזאת לא רק שלא עוזרת ללקוח, אלא למעשה פוגעת בו בכך שהיא מצמצמת מאוד את אוסף המועמדים האיכותיים שיוכלו לבצע את התפקיד. למעשה כל דרישה או חיתוך נוסף שאנחנו מחילים על קבוצת המועמדים שלנו מקטינה אותה מאוד, מאריכה את הזמן הדרוש לנו למציאת האדם הנכון, ומגדילה את הסיכוי שנתפשר על דברים אחרים שהם קריטים, כגון יחס לתפקיד, גישה כללית, התאמה לתרבות הארגונית, כימיה איתנו, ועוד.

במידה ודרוש לי עוזר כללי, למטלות שניתן להעביר באמצעות תהליך מתועד פשוט, אז רשימת הדרישות שלי היא הרשימה הבאה:

  1. ניסיון של שנתיים לפחות כעוזר וירטואלי, לא חשוב באיזה תפקיד.
  2. כישורי תקשורת ברמה גבוהה: קורא וכותב ומבין טקסט, תשומת לב לפרטים, עוקב אחרי הוראות בצורה מדוייקת, מבין מה נדרש ממנו, מתנסח היטב.
  3. כותב, קורא ומדבר אנגלית ברמה גבוהה.
  4. מהיר עם מחשבים ואינטרנט – יודע לבצע מחקר עצמאי בנושאים שונים, יודע להשתמש בכלים מורכבים (שיתוף קבצים, הקלטות מסך וכו'), עובד עם כל כלי אופיס בצורה חלקה.
  5. צורת עבודה נקייה ומסודרת – אנחנו לא מקבלים הגשות מרושלות.
  6. התאמה לתרבות הארגונית וכימיה – אישיות חיובית, אנרגטי, בעל מוטיבציה, רוצה לצמוח עם הארגון, ואמינות ללא פשרות.
 
את כל הדרישות הללו אני בודק בשלבים השונים בפאנל הגיוס, ואם המועמד נופל על אחת מהן אני חותך את התהליך מיד.

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן