איך לא שוכחים רעיונות לשיפור סיסטם

זוכרים את איירטייבל? התוכנה שלפעמים קוראים לה אקסל על סטרואידים, ושהכנסתי לשימוש בניהול כמעט כל תחומי הפעילות בעסק, ואפילו בחיים.

אחת מהפעילויות שאנחנו מנהלים בה היא פרסום תוכן בחשבונות האינסטגרם של לקוחות שלנו. מי שמבצע את העבודה בפועל הם עוזרים פיליפינים, ואני מלמעלה מפקח על הביצוע. כדי להפוך את זה לפשוט בניתי לכל אחד מהם בייס בתוכנית החינמית, כמו שאפשר לראות בתמונה.

image

 

השם של הטבלה הוא השם של העוזר, ובסוגריים השם של המנהל שלו. לכולם יש גישה לטבלה. עכשיו, הטבלה בפנים מורכבת מטאבים, ובכל אחד יש אספקט אחר של הפעילות שלנו. לדוגמא בתמונה למטה ניתן לראות טאב של ציטוטים שימושיים שניתן לשלב בתוכן, במקום שהעוזר יבזבז זמן כל פעם מחדש לשלוף ציטוט מהרשת.

 

image

 

 

אבל הטיפ היום נוגע לאלמנט אחר ששילבתי בפעילות שלי ועשה לי את החיים קלים הרבה יותר. מכירים את זה שיש לכם רעיון לשיפור סיסטם מסויים, ואתם לא רוצים שילך לאיבוד? אוקי, אז אני לא צריך להגיד לכם… רושמים כמובן. אממה – מרוב רישומים ורעיונות, האינפורמציה הזאת נשכחת ונדחפת אחורה בסדרי העדיפויות.

אני מאמין שמידע צריך באופן עקרוני לשבת קרוב ככל שניתן למקום שבו משתמשים בו, ולכן כל פעם שיש לי רעיון לשיפור בסיסטם מסויים, אני מוסיף אותו לטאב האחרון בטבלת איירטייבל שמנהלת אותו. הטאב נקרא Info.

 

image

 

בטאב הזה אפשר להוסיף גם לינקים חשובים, מטלות שתרצו שהעוזר יעשה (או להזכיר לעצמכם), ואפילו לצרף קבצים ותמונות. ולמעשה אפשר להפוך את הבייס לתוכנת ניהול משימות קטנה אפילו, ולנהל עוזר בלי להזדקק לשום דבר אחר.

לפתיחת חשבון AirTable חינמי

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן