איפה מוצאים עוזרים וירטואלים איכותיים בקלות

בטיפים הקודמים נתתי לכם את הבסיס שדרוש לכם להתחיל לבצע סיסטמיזציה בעסק – דיברנו על קומפאני וויקי, על תוכנת ניהול משימות, שיתפתי אתכם דוגמאות לתהליכי הזמנת סחורה, ותהליכים בשירות לקוחות, וחיברתי אתכם לקליקאפ שהיא פלטפורמה חינמית ועוצמתית שמספקת לכם את כל מה שדרוש כדי לצאת לדרך היום.

אחד המרכיבים המרכזיים שלא דיברנו עליהם הוא העוזר הוירטואלי. בסופו של דבר כל התשתית הזאת טובה רק אם יש מישהו שיעשה את העבודה.

אז איפה מוצאים עוזרים איכותיים?

אספר לכם שבמהלך השנתיים האחרונות גייסתי עובדים וירטואלים בעיקר פיליפינים. העובדים האלו הגיעו אליי ואני אליהם דרך אוסף ערוצים שונים, והנה המסקנות שלי עליהם.

חבר מביא חבר

העוזרים שלכם ממליצים על חברים שלהם. יכול לייצר לכם מועמדים טובים, אבל חייבים לסנן אותם בקפידה, כיוון שלא תמיד אתם יכולים להיות בטוחים באיכות ההמלצה.

זירות חיפוש עבודה

לדוגמא, Onlinejobs.ph – מדובר בזירת חיפוש עבודה בתשלום, אך מהניסיון שלנו שם המועמדים האיכותיים ביותר. בכל הזירות החינמיות שניסינו הוצפנו מהר מאוד בספאמרים, בסקאמרים, בסוכנויות, בעובדים ממדינות כמו פקיסטן והודו, וויתרנו מהר מאוד.

זירות פרילנסרים

לדוגמא, Upwork/Freeup – בזירות הללו קיימת תמיכה, אחריות מסויימת, ומועמדים איכותיים יחסית. במידה והדברים לא מסתדרים ניתן לדבר עם התמיכה, ואפילו לקבל פיצוי.

שימו לב, אם אתם בוחרים לגייס באמצעות פריאפ, תירשמו לאתר דרך הכפתור מטה, ותקבלו 50$ קרדיט לתשלום לעוזר. הסכום יתקזז לכם מהחשבוניות הראשונות.

קבוצות פייסבוק לעוזרים וירטואלים

ניתן לעיתים למצוא עוזרים איכותיים, אך התחושה שם לאחר פרסום מודעה היא לעיתים כמו זירת גלדיאטורים או שוק בשר. מרגע פרסום המודעה עטים עליך הרעשנים ביותר, והם לא בהכרח המועמדים הטובים ביותר

קיימים ערוצים נוספים לגיוס עוזרים איכותיים. ההמלצה שלי היא שלא משנה איפה אתם מגייסים, לפני שאתם מפרסמים מודעה בערוץ כלשהו נסו לבדוק איך נראות המודעות של המעסיקים האחרים, איזה מודעות מקבלות תשומת לב, וכמובן וודאו שיש לכם תהליך סינון מסודר כדי שלא תטבעו במועמדים לא איכותיים שישרפו לכם זמן יקר.

רוצים להופיע בפרוייקט אוטונומציה? – אם יש לכם טיפ ממש טוב שהייתם רוצים שאוסיף לרצף אתם מוזמנים לשלוח לי מייל חזרה עם הטיפ, למי לתת קרדיט, ולינק לאתר או לשירות שלכם. לא מבטיח כמובן, אבל במידה והטיפ באמת טוב הוא יעלה

להצטרפות לפרוייקט אוטונומציה וקבלת הטיפים ישירות למייל לחצו כאן

שאלות? דברו איתי
דילוג לתוכן